STARBUCKS KAHVE KEYFİ HEP YANINIZDA STARBUCKS KAHVE KEYFİ HEP YANINIZDA

Starbucks olarak her fincanda sunduğumuz eşsiz kahve deneyimini şimdi Premium Self Servis hizmetimiz Starbucks on the go ile yanı başınıza getiriyoruz.

Starbucks on the go

Kahve severlerin kendi günlük rutinleri içinde ofis, benzin istasyonu ve hastane gibi ziyaret ettikleri alanlarda kaliteli kahveye hızlı ve kolayca ulaşmalarını sağlayan Premium Self Servis modeli Starbucks on the go; baristasız, seçili ürünleri yüksek kalitede sunan mini bir mağaza gibi hizmet veriyor.

Starbucks'ın eşsiz kahveleri artık daha yakın...

Starbucks'ın en sevilen içecekleri arasında yer alan Caffè Latte, Cappuccino, Caffè Mocha, Americano, Chai Tea Latte, Espresso, Espresso Macchiato, Sıcak Çikolata çeşitleri Starbucks on the go'da, Starbucks kalitesi ve uzmanlığıyla sizlerle buluşuyor.

İnovatif ve kullanım kolaylığı sunan bir uygulama olan Starbucks on the go ile, kişiselleştirme seçeneklerini kullanarak 100'e yakın farklı içecek hazırlayabilir ve Starbucks mobil uygulamanız ile de kolayca ödeyebilirsiniz.

Motive bir iş ortamı için
Starbucks on the go

Motive bir
iş ortamı için
Starbucks on the go

Starbucks on the go ile ofisinizde keyifli bir çalışma ortamı yaratabilir, kahve molalarını ofisinize taşıyarak sosyalleşme ortamı oluşturabilirsiniz.

Starbucks on the go şuanda ;
Itelligence, Bureau Veritas, Danone Nutricia, Johnson&Johnson merkez ofislerinde ve Ihlamur Shell, Yeniköy Shell, Maslak Shell, Çırpıcı Shell, Sefaköy Shell, Şenlikköy Shell, Ataşehir Shell, Levent Shell, Londra Camping Shell, Ataköy Opet, Kavacık Opet, Maltepe Opet, Kuruçeşme Opet lokasyonlarında kahve keyfi sunmaya devam ediyor. Starbucks Mobil uygulamamızdan güncel lokasyon bilgilerine ve adreslerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Detaylar için İletişim
Mail: infostarbucks-tr@alshaya.com